Warszawa
ul. Powstańców Śląskich 104 lok. 206
- tel. 883-510-610
ul. Bartycka 24/26 paw 72
- tel. 22 559 10 72

Produkty

Producenci

Nowości

  • DRE Estra
    DRE Estra W standardzie ramiaki z płyty MDF okleina DRE-Cell Decor lub…
  • DRE Verso
    DRE Verso W standardzie ramiaki z płyty MDF okleina DRE-Cell Decor lub…
  • Verte PREMIUM Kolekcja E
    Verte PREMIUM Kolekcja E Konstrukcja skrzydła   Skrzydła ramowo – płycinowe w wersji przylgowej…

Kontakt

kontaktlewy

Zamówienia i pomoc techniczna:

Tel. 501-440-279

 

Zapytania dot. naszej oferty:

Tel. 883-510-610

Tel. 517-047-847

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Roleta Wolnowiszą…ca to tradycyjna osł‚ona okienna zastę™pują…ca zasł‚onę™ lub firanę™. Roleta montowana jest do ś›ciany nad oknem, do sufitu, we wnę™ce okiennej lub bezpoś›rednio na ramie okiennej. Ten system jest bardzo praktyczny i ł‚atwy w obsł‚udze, dzię™ki mechanizmowi ł‚ań„cuszkowemu, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokoś›ci. Mechanizm dostępny w kolorze biał‚ym.

 

       
 

System Uni to roleta, której materiał osł‚onię™ty jest aluminiową… kasetą…. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych pł‚askich prowadnicach, przyklejanych do ramy okiennej, co zapobiega wypięciu się™ materiał‚u przy uchylonym oknie, oraz w znacznym stopniu zapobiega przenikaniu światła do pomieszczenia. Mechanizm samoblokujący pozwala w łatwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokoś›ci.

Kaseta i prowadnice dostę™pne są… w kolorze: biał‚y, brą…z, zł‚oty dą…b, dą…b, jasny dą…b, wiś›nia, ciemny orzech, mahoń„, anoda. Dostę™pna również wersja PCV-kolor biał‚y.

 

 

System Uni Besta z przystawka do klejenia, to roleta, której materiał osł‚onię™ty jest estetyczną… aluminiową… kasetą… przyklejaną… do ramy okiennej. Tkanina jest opuszczana w aluminiowych prowadnicach przestrzennych przyklejanych do ramy okiennej. System ten nie zmniejsza światła szyby, natomiast idealnie zatrzymuje przenikanie światła słonecznego, a także zapobiega wypię™ciu się™ materiał‚u przy uchylonym oknie. Mechanizm samoblokują…cy pozwala w ł‚atwy i wygodny sposób na zatrzymanie tkaniny na dowolnej wysokoś›ci.

Kaseta i prowadnice dostępne są… w kolorze: biał‚y, brą…z, zł‚oty dą…b, mahoń„, dą…b bagienny,orzech, sosna, anoda.

 

   

 

         
         

 

System mini to bezinwazyjny system wyposażony w żyłkę prowadzącą z tyłu tkaniny, która po opuszczeniu rolety jest zasłonięta i niewidoczna dla użytkowników. Roleta Mini Fix zakładana jest na ramę okienną za pomocą uchwytów bez konieczności nawiercania. Mocowanie FIX pozwala na korygowanie naprężenia żyłki.

 

  rolety-mini  

Uwaga!
Strona internetowa www.techdoor.pl nie jest sklepem internetowym i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa - jest publikowana tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i poglądowych. Mimo dołożenia wszelkich starań, aby publikacja zawierała dokładne informacje, nie ponosimy odpowiedzialności za braki lub nieścisłości mogące się w niej pojawić. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanych na zdjęciach. 

 


 

Okna, Okna PCV, Okna PCW, Okna Warszawa, Okna Bemowo, Okna Ursynów, Okna Mokotów, Okna Wola, Okna Centrum, Okna Żoliborz, Okna Chomiczówka, Okna Antywłamaniowe, Drzwi, Drzwi Antywłamaniowe, Drzwi Zewnętrzne , Drzwi Gerda, Drzwi PTZ, Drzwi Delta, Drzwi Techdoor, Drzwi Antywłamaniowe Warszawa, Drzwi Antywłamaniowe Mokotów, Drzwi Antywłamaniowe Bemowo, Drzwi Antywłamaniowe Ursynów, Drzwi Antywłamaniowe Żoliborz,Drzwi Antywłamaniowe Wola, Drzwi Antywłamaniowe Chomiczówka, Drzwi Nietypowe Warszawa, Drzwi na Wymiar Warszawa, Drzwi Stalowe Warszawa, Drzwi Wewnętrzne Porta, Drzwi Wewnętrzne DRE, Drzwi Wewnętrzne, Drzwi Pokojowe